Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!

Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodošli na prvi srpski forum o Winx. Winx Serbian Forum. Registrujte se i zabavite, besplatno je i uvek će biti.

 

 Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 22

Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Empty
PočaljiNaslov: Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!   Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Icon_minitimeSre Dec 18, 2013 10:18 pm

Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Sipa_00663438_000005
Mediji su prethodnih meseci mnogo pisali o Justin Bieberu, ali ništa nije izazvalo toliku pažnju kao njegova izjava da će mu album “Journals” možda biti i poslednji!
Justin je gostovao na radio stanici Power 106 u Los Anđelesu za koju je rekao: “Posle izlaska novog albuma, ja se povlačim.” Ipak, on je dodao kako još uvek nije doneo konačnu odluku, pa je poručio: “Želim da rastem kao izvođač, želim da moja muzika sazri.” Jus je istakao i kako mu novac više ne predstavlja baš nikakvu motivaciju: “Ljudi misle kako sam nabeđen, ali nisam. Uvek sam bio osoba koja brine i stalo joj je do drugih. Ovde sam samo zbog mojih Beliebera i muzike.”
Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Sipa_00663438_000009
Ceo intervju prošao je u vrlo ozbiljnom tonu, pa se mnogi pitaju da li Jus zaista misli da zauvek napusti muzičku scenu, mada pojedini tabloidi pišu kako je reč o šali. Šta Vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!   Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 12:03 am

nzm stvarno, ne volim ga tako da ...
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 22

Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!   Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 3:22 am

Meni je on skroz OK.
Znas,bilo bi glupo bez beliebera...
Nema tih svadji,pomirenja i tako to :/
A i njega vole,ima i on dusu,mislim,nemam nista protiv njega,samo sam veci fan 1D-a. :/
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!   Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 2:47 pm

pa i ja sam veci fan 1D - a , samo se salim za JB - a xD
i meni bi bilo glupo bez njega :/


Poslednji izmenio MyNameIsFame dana Sub Dec 21, 2013 9:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 22

Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!   Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 11:19 pm

Hehehe.^^
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Sponsored content





Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!   Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Justin Bieber: Selena mi je slomila srce, još uvek je volim!
» Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Live Love Laugh - With Winx Club! :: ~Something new? :: ~Gossip.-
Skoči na: