Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!

Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodošli na prvi srpski forum o Winx. Winx Serbian Forum. Registrujte se i zabavite, besplatno je i uvek će biti.

 

 Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 23

Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Empty
PočaljiNaslov: Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!   Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Icon_minitimeSre Dec 18, 2013 10:15 pm

Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! FFN_RIA_MacysParade_112813_51274561
Mladi širom sveta obožavaju Arianu Grande zbog njene uloge u seriji “Sam & Cat”, ali ona ističe kako je gluma nikad nije interesovala, pa da je ulogu prihvatila samo jer se nadala kako će joj to pomoći da izgradi muzičku karijeru.
Stvarno nikad nisam volela glumu. Prijavila sam se na audiciju samo jer sam želela da mi to bude odskočna daska za muzičku karijeru. Međutim, onda sam se zaljubila u glumu jer je bilo toliko zabavno”, priča Ariana u intervjuu za Complex magazin. “Nakon što prestanem da igram Cat Valentine čini mi se da neću mnogo glumiti, ali bih glumila u nekom hororu ili mjuziklu.”
Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! FFN_RIA_MacysParade_112813_51274559
Arianina muzička karijera je odlično startovala – njen album “Yours Truly” stigao je do prvog mesta američke top liste a i nekoliko singlova bilo je vrlo uspešno. Takođe, njoj je nedavno pripalo i priznanje za najboljeg novog izvođača na dodeli American Music Awardsa.
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!   Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 12:05 am

bas je kuul . :'3
to je nasa Arii Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 23

Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!   Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 3:24 am

Totalnoo *__*
Preslatka je,volela bih da kad porastem da budem kao ona (:
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!   Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 2:48 pm

i ja ;3
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
Sponsored content





Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!   Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ariana Grande: Postala sam glumica samo da bih dobila ugovor za snimanje albuma!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Justin Bieber najavio kraj karijere: Povlačim se sa muzičke scene nakon novog albuma!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Live Love Laugh - With Winx Club! :: ~Something new? :: ~Gossip.-
Skoči na: