Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!

Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodošli na prvi srpski forum o Winx. Winx Serbian Forum. Registrujte se i zabavite, besplatno je i uvek će biti.

 

 Selena Gomez: “Demi Lovato mi je kao sestra!”

Ići dole 
AutorPoruka
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 23

Selena Gomez: “Demi Lovato mi je kao sestra!” Empty
PočaljiNaslov: Selena Gomez: “Demi Lovato mi je kao sestra!”   Selena Gomez: “Demi Lovato mi je kao sestra!” Icon_minitimeSre Dec 18, 2013 10:22 pm

Selena Gomez: “Demi Lovato mi je kao sestra!” Delena-tekst
Selena Gomez otvoreno je govorila o svom prijateljstvu sa Demi Lovato, rekavši da je veoma ponosna na svoju koleginicu i dodala da je smatra za člana porodice.

Demi gotovo neprestano hvali Selenu zbog podrške koju joj pruža, ističući da joj je bila odana prijateljica tokom teškog perioda koji je preživela, a Selena sada uzvraća komplimente.

U intervjuu za radio “Kiss 108″, Selena je naglasila da je njihova dugogodišnja ljubav obostrana. “Mislim da ljudi često zaboravljaju da je ona bila tu za mene”, otkrila je Selena i dodala da su njih dve najbolje prijateljice još otkad su imale samo sedam godina.

Dve zvezde upoznale su se na setu dečije emisije “Barney” i ostale su najbolje prijateljice tokom svog odrastanja pod svetlima reflektora, iako je dvadesetjednogodišnja Selena otkrila da nisu uvek uspevale da budu jednako bliske.

“Bilo je trenutaka kada smo se udaljile. Ali, ne postoji nijedna osoba na ovoj planeti koja me poznaje tako dobro kao Demi.”

Otkrila je i da smatra Demi za svoju sestru: “Ne postoji niko kao ona i niko kao nas dve. Uvek ću je čuvati. Ona mi je kao sestra i veoma sam ponosna na nju”.

Selenini komentari usledili su nakon što je Demi nedavno otkrila svoje tajne u vezi sa zloupotrebom narkotika i alkohola, te problemima sa ishranom.
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
 
Selena Gomez: “Demi Lovato mi je kao sestra!”
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Selena Gomez kupuje kuću u komšiluku Justina Biebera?
» Justin Bieber: Selena mi je slomila srce, još uvek je volim!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Live Love Laugh - With Winx Club! :: ~Something new? :: ~Gossip.-
Skoči na: