Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!

Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodošli na prvi srpski forum o Winx. Winx Serbian Forum. Registrujte se i zabavite, besplatno je i uvek će biti.

 

 Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Empty
PočaljiNaslov: Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!   Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 12:24 am

Nakon što su proveli veći deo godine na svojoj Take Me Home turneji, u okviru koje su imali 128 koncerata, Niall Horan i ostatak benda One Direction vratili su se kući kako bi sa porodicama proveli predstojeće praznike.

Sa milionima fanova i medijima koji prate svaki njihov korak, momci nemaju šanse da vode miran i povučen život. S obzirom na veliki broj mladih zvezda koji su na meti kritika zbog kontroverznog ponašanja, Niallovu mamu Mauru Gallagher su pitali da li misli da li i njenog sina i Harryja, Zayna, Louisa i Liama čeka ista sudbina. “Oni imaju sjajne ljude oko sebe i nadam se da su zaštićeni od tih stvari”, rekla je ona za magazin Star. Ona je priznala i da joj teško pada što ponekad ne zna gde se njen sin nalazi. “Nikad ne znam gde je i šta radi. Ali znam da će mi se uvek vratiti”, kaže ona.
Niallova mama je progovorila i o tetoviranju i činjenici da momci iz 1Dja imaju ukupno 132 tetovaže (samo Harry ih ima 48). Jedini član koji nema nijednu je Niall, a na pitanje da li će se i on pridružiti svojim kolegama i uraditi ovakav ukras na telu, Maura odgovara: “Ne zanimaju ga tetovaže. Previše se plaši bola!”

OMG - koliko su ih ostali uradili Surprised
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 23

Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!   Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 3:30 am

Ou maj gaadddd...Niall mica mawa,ni ja je nebih radilaa... >.< ♥
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!   Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 2:55 pm

ma nebi ni ja xD
crkla bi - kad bi mi onu vjestacku zalijepili ;3
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 23

Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!   Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Icon_minitimePet Dec 20, 2013 11:26 pm

Ima na plažama privremena tetovaža(veštačka il kako god...bila sam u Barseloni) ja sam htela jednu ali mi je otac rekao da je njegov drug to kupio svojoj ćerki na plaži i onda joj nešto bilo pa morala u bolnicu. :O
Al' za Nialla,micaa :3
Mislim,zamisli kako ti igla ulazi u kožu i šaraš se mislim,i to se možda skine sa nzm čime i to baš košta,nije ni bitno,šta će ti to da nosiš do kraja života?  Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!   Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Icon_minitimeSub Dec 21, 2013 9:17 am

da, bas je bzz, al et ...
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
Sponsored content





Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!   Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mama Nialla Horana otkriva: On se plaši da uradi tetovažu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Live Love Laugh - With Winx Club! :: ~Something new? :: ~Gossip.-
Skoči na: