Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!

Zdravo! Veruješ li u magiju ? Ako veruješ, onda je ovo mesto za tebe!
Istraži svet magije, upoznaj se sa Winx devojkama, čitaj naš časopis,
igraj razne igre i učestvuj u raznim takmičenjima! Ne propusti Winxtastičnu
zabavu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodošli na prvi srpski forum o Winx. Winx Serbian Forum. Registrujte se i zabavite, besplatno je i uvek će biti.

 

 Winx Biografija - Bloom

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Violet Harmon
~administrator.
~administrator.
Violet Harmon


Broj poruka : 217
Datum upisa : 10.12.2010
Godina : 21
Lokacija : Ocean

Winx Biografija - Bloom Empty
PočaljiNaslov: Winx Biografija - Bloom   Winx Biografija - Bloom Icon_minitimeČet Sep 05, 2013 10:19 pm

Winx Biografija - Bloom Characterlarge332x363blo
Rođena sam 10. prosinca a moj vilenjački znak je Zmaj. Živim na Zemlji, u mjestu Gardenija sa mamom Vanessom i ocem Mikeom.

Ali, nedavno sam otkrila da su moji pravi roditelji Kraljica Marion i Kralj Oritel sa magičnog planeta Domino i da sam u stvari princeza.

Imam i sestru Daphne, koja je zarobljena u obliku duha, a to se dogodilo kada me je kao malu bebu spasila od zlih vještica sa groznim moćima i poslala na Zemlju.

Imam preslatkog ljubimca zečića Kika i najboljeg dečka Sky-a. U svemu me podržavaju i baš su mi pravi oslonac.

Ja sam Vila Zmajeve vatre i zbog svoje vatrene moći ujedno sam i najmoćnija vila u cijelom Magičnom svijetu. Svi žele moje super moći - zle vještice Trix s kojima se stalno borim, Lord Darkar koji uz pomoć njih želi otvoriti magičnu dimenziju i dobiti najjače moći, Valtor kako bi ih iskoristio protiv mene same i Čarobnjaci crnog kruga koji su zapravo lovci na vile i žele nas sve uništiti.

Unatoč svim tim silama tame, uvijek se nekako uspijem spasiti i to zahvaljujući svojim Winxicama i Winx klubu. Stvarno ne znam što bih bez njih, one su moje najbolje prijateljice!

Više o Bloom...

Rođendan: 10. prosinca
Hobi: Vježbanje svojih viliniskih sposobnosti i učeći tome što znači biti vila
Najbolja prijateljica: Stella
Obožava: Svoga ljubimca Kika
Najdraže boje: Plava i roza
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info
BrightFire.
~administrator.
~administrator.
BrightFire.


Broj poruka : 233
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 22

Winx Biografija - Bloom Empty
PočaljiNaslov: Re: Winx Biografija - Bloom   Winx Biografija - Bloom Icon_minitimeČet Sep 05, 2013 10:39 pm

Kul. *-*
Nazad na vrh Ići dole
https://winx.serbianforum.info/
 
Winx Biografija - Bloom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ~My Winx World :: ~We are Sirenix.-
Skoči na: